WYSYŁKA

1. Paczki wysyłamy w każdy dzień roboczy.

Termin realizacji:

złożone zamówienie wysyłamy do 24h od daty zaksięgowania wpłaty za zamówienie, lub daty złożenia zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze.

od momentu przekazania przesyłki kurierowi, zamówienie powinno dotrzeć do Państwa w ciągu 24 lub 48 godzin zależnie od wyboru metody transportu

Czas realizacji zamówienia może się wydłużyć w przypadku problemów w kontakcie pomiędzy kurierem i odbiorcą lub z powodu przyczyn niezależnych, leżących po stronie firmy kurierskiej

2. Wszystkie paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

3.

Na stronie DPD – SLEDZENIE PRZESYŁKI <—Kliknij możesz sprawdzić status przesyłki wpisując numer, który otrzymałeś od nas po nadaniu przesyłki lub w przypadku zapytania o nr przesyłki drogą mailową.

4. Nie ma możliwości zmiany adresu dostawy, gdy przesyłka została już wysłana.

5. Szczegółowy regulamin doręczania przesyłek dostępny jest na stronie firmy kurierskiej https://www.dpd.com.pl/

6. Nieodebrania przesyłki i zwrotu paczki do nadawcy skutkuje obciążeniem Klienta kosztami zwrotu paczki (19zł) lub rozwiązaniem umowy.

PŁATNOŚCI

Udostępniamy następujące formy płatności
zwykły przelew elektroniczny

Przesyłka płatna przy odbiorze

W takim wypadku prosimy o podanie w tytule płatności: imię, nazwisko, numer zamówienia. (Dane te są niezbędne. Brak ich spowoduje wydłużenie czasu realizacji Twojego zamówienia, lub nie zrealizowanie tego zamówienia.)

Koszt wysyłki na terenie Polski:

Przesyłka kurierska DPD. Dostawa następnego dnia roboczego po nadaniu paczki.

- przelew bankowy , paczka pobraniowa – ceny w zależności od rodzaju produktu oraz ilości