Jakie grzejniki kupić do łazienki?

Grzejniki łazienkowe dekoracyjne dostępne są w przeróżnych formach – jedną z najpopularniejszych są tzw. grzejniki drabinkowe, na których swobodnie można zawiesić mokre ręczniki. Uznaje się, że w łazience temperatura powinna być o cztery stopnie wyższa niż w innych pomieszczeniach, czyli powinna wynosić ok. 24 stopni Celsjusza. W przypadku, gdy w domu zainstalowane jest centralne ogrzewanie, najlepszym wyborem do łazienki mogą okazać się grzejniki wodne. Co warto wiedzieć o grzejnikach łazienkowych przed ich kupnem do nowego domu?

Funkcjonalne i estetyczne grzejniki łazienkowe

Decydując się na grzejnik do łazienki, musisz zastanowić się nad wyborem jego kształtu oraz wzoru. Na rynku największą popularnością cieszą się wspomniane wcześniej grzejniki drabinkowe, o przekroju okrągłym lub kwadratowym, które są połączone ze sobą szeregiem poziomych lub pionowych rurek, lub płaskich paneli. Tego typu grzejniki nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale również mogą pełnić rolę suszarki do ubrań, a także wieszaka dla mokrych ręczników. O formie takich grzejników najczęściej decyduje miejsce montażu, ponieważ to do niego musimy dobierać wielkość grzejnika oraz jego wzory i kolorystykę. W ofercie Rail-Inox dużą popularnością cieszą się grzejniki łazienkowe dekoracyjne wykończone w geometrycznym kształcie. Oczywiście dostępne są również grzejniki na specjalne zamówienie o wymyślnych kształtach, które czasami w ogóle nie przypominają swoją formą grzejników

Jaki materiał wybrać do łazienki?

Grzejnik łazienkowy powinien być wykonany z materiału, który będzie charakteryzował się zwiększoną odpornością na drobne uszkodzenia mechaniczne oraz działanie nadmiernej wilgoci. Najlepszym materiałem do przestrzeni łazienki (a także kuchni) okaże się stal nierdzewna, która jest znana ze swoim cennych właściwości. Stal nierdzewna jest odporna na korozję, dlatego nawet gdy na grzejniku pojawi się woda, nie dojdzie do jego zniszczenia. Grzejnik ze stali nierdzewnej nie tylko szybko się nagrzeje i będzie przez długi czas utrzymywał temperaturę, ale również będzie się nadzwyczaj efektownie prezentował, dzięki czemu stanie się prawdziwą dekoracją wnętrza. Grzejnik do łazienki wykonany ze stali nierdzewnej to inwestycja na lata, która ze względu na swój dość uniwersalny charakter nigdy nie wyjdzie z mody.

Nowoczesny grzejnik do łazienki

Współczesne wnętrza wymagają efektownych rozwiązań aranżacyjnych, dlatego warto postawić na grzejnik o niebanalnej konstrukcji wyprodukowany przez pracowników Rail-Inox. Geometryczna budowa grzejników dekoracyjnych ze stali nierdzewnej sprawi, że nawet najprostsza aranżacja łazienki zostanie skutecznie ożywiona, a jednocześnie nie zostanie przytłoczona i we wnętrzu będzie można zachować harmonię. Grzejniki od Rail-Inox to świetny pomysł na dostarczenie do przestrzeni łazienki ciepła w niepowtarzalnym stylu. Dostępne w ofercie sklepu grzejniki idealnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, industrialnych, jak i modernistycznych

Grzejnik łazienkowy ze stali nierdzewnej „wężyk” Grzejnik nierdzewny wężyk to dekoracyjny grzejnik łazienkowy. Poziome profile doskonale rozprowadzają ciepło jednocześnie ładnie się prezentując. Dodatkowym atutem grzejnika ze stali nierdzewnej jest jego wytrzymałość na wilgoć i trudne warunki panujące w łazience. Powierzchnia grzejnika została polerowana na wysoki połysk. Grzejnik wężyk to doskonała propozycja dla ludzi ceniących styl i nowoczesne wzornictwo.

  • Materiał: Stal nierdzewna
  • Wysokość1150mm
  • Szerokość: 520mm
  • Profil 30×30
  • Wykończenie powierzchni:  polerowany
  • Możliwość montażu: naścienny
  • Montaż grzałki: możliwy
  • Ciśnienie max.: Testowany na 8 Bar
  • Podłączenie wodne: 1/2”
  • Gwarancja: dożywotnia
Shopping Cart