Krany ogrodowe stojące — czy warto?

Przy projektowaniu ogrodu, warto zastanowić się nad funkcjonalnym systemem nawadniającym, dzięki któremu utrzymanie roślin w dobrej kondycji w sezonie letnim będzie łatwością. System nawadniania ogrodu powinien być nie tylko poręczny, łatwy i wygodny w obsłudze, ale również powinien podkreślać dekoracyjny charakter ogrodu. Do przestronnych ogrodów idealnie sprawdzą się krany ogrodowe stojące, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zaletą kranu ogrodowego stojącego jest to, że można go zamontować w miejscach oddalonych od posesji, gdzie nie sięga, np. wąż podłączony do kranika na elewacji. Czy warto inwestować w krany ogrodowe stojące?

Jaką funkcję pełni wolnostojący punkt poboru wody?

Wolnostojący słupek ogrodowy jest nie tylko funkcjonalnym rozwiązaniem do podlewania ogrodu, ale również może pełnić funkcję ozdobną. Jest to rozwiązanie, z którego warto skorzystać w celu zagospodarowania dużej powierzchni ogrodu — nie tylko przyśpieszy on nasze prace, ale również je ułatwi. Do kranika wolnostojącego można podpiąć węża do podlewania kwiatów, napełnić konewkę, umyć ręce, jak również brudne narzędzia. Punkt poboru wody jest wygodnym rozwiązaniem, które ułatwi prace ogrodowe i zaoszczędzi nam czasu, ponieważ wszystko będziemy mieć pod ręką.

Kran ogrodowy typu słupek — dekoracja ogrodu

Wolnostojący kran ogrodowy jest nie tylko praktycznym punktem poboru wody, ale również stanowi ozdobę aranżowanej powierzchni — może być on umieszczony w specjalnie wydzielonym miejscu lub ustawiony na wyrównanym gruncie. Zaletą takiego kraniku jest możliwość rozmieszczenia kilku modeli po przestronnej działce, dzięki czemu z każdego miejsca będzie mieć dostęp do świeżej i bieżącej wody, która jest niezwykle potrzebna jeżeli chcemy zachować w ogrodzie czystość, ład i porządek. Wielofunkcyjny kranik ogrodowy umożliwi Ci napełnienie konewki, umycie rąk czy opłukanie zabrudzonych narzędzi, z którymi nie będziesz musiał wchodzić do domu.

Kran ogrodowy — materiał i wykonanie

W Rail-Inox krany ogrodowe dekoracyjne z wykorzystaniem stali nierdzewnej są wykonywane ręcznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy, dzięki czemu klient, otrzymując zamówienie, ma gwarancję, że przeszło ono kontrolę jakości i zalicza się do produktów najwyższej klasy. Polska firma posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz atesty, dzięki którym możliwe jest dopuszczenie do użytkowania wspomnianych kranów ogrodowych. Produkowane przez Rail-Inox ogrodowe punkty poboru wody to propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnych, praktycznych, a zarazem trwałych rozwiązań do ogrodów.

Kran ogrodowy skos
kran ogrodowy prosty
Shopping Cart