Montaż kranu ogrodowego - jak wygląda?

Coraz częściej zamiast kranów na elewacji montowane są krany ogrodowe wolnostojące, które swobodnie można umieścić w głębi ogrodu – jest to jeden z praktyczniejszych sposobów aranżacji przestronnej powierzchni. Podlewanie roślin w ogrodzie jest niezbędne, dlatego, warto zadbać o system nawadniający, który będzie łatwy i wygodny w obsłudze. Krany ogrodowe ze stali nierdzewnej są niezwykle praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem, ponieważ można pod nie swobodnie podłączyć węża z wykorzystaniem szybkozłączki i komfortowo podlewać rośliny w każdej części ogrodu. Jak montuje się krany ogrodowe wolnostojącego? Dlaczego warto w nie zainwestować?

Praktyczny kran i dekoracja w jednym!

Wolnostojący kran ogrodowy idealnie sprawdzi się w każdym ogrodzie, ponieważ jest to zarówno rozwiązanie wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne, a zarazem estetyczne, ponieważ kraniki wykonane ze stali nierdzewnej odznaczają się dekoracyjnym charakterem. Wielofunkcyjny kran ogrodowy z nierdzewki w Rail-Inox jest wykonywany ręcznie z wysokiej jakości stali nierdzewnej przez wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy, dzięki czemu każdy klient otrzymuje gwarancję maksymalnej jakości i trwałości zakupionego produktu. Pod kranem ogrodowym swobodnie umyjesz ręce po pracy, jak również nalejesz wodę do konewki bez konieczności wracania się do domu czy kranu zamontowanego na elewacji budynku. Krany ogrodowe Rail-Inox mają wykończenie satynowe, dzięki czemu kranik będzie łatwy do utrzymania w czystości – nie będą się na nim odbijać odciski palców, ani nie powstaną nieestetyczne zarysowania, które mogą się pojawić na skutek codziennego użytkowania.

Doprowadzenie wody do kranu ogrodowego

Dostępne w ofercie Rail-Inox krany ogrodowe pozwolą Ci na komfortowe korzystanie ze świeżej wody na zewnątrz, co znacznie ułatwi Ci nawadnianie ogrodu. W przypadku wolnostojących kraników ze stali nierdzewnej maksymalne ciśnienie wody wynosi 6 barów, natomiast doprowadzenie wody jest możliwe dzięki standardowym wężom ogrodowym lub za pomocą systemów do nawadniania. Warto zdecydować się na zakup kranu dekoracyjnego, ponieważ charakteryzuje się on zwiększoną odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także na skrajnie niskie lub wysokie temperatury.

Montaż wolnostojącego kranu ogrodowego

Na stronie sklepu Rail-Inox oprócz kranów ogrodowych dostępne są podstawki montażowe, które są idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy cenią swój czas. Konstrukcja podstawki montażowej gwarantuje kranikowi ogrodowemu ponadczasową stabilność i trwałość, jak również znacznie skróci czas montażu kraniku dekoracyjnego. Plusem wykorzystania podstawki montażowej jest możliwość ustawienia kranika wolnostojącego w dowolnym miejscu w ogrodzie, jak również zmiana lokalizacji kranu dowolną ilość razy. Montaż kranu ze stali nierdzewnej z wykorzystaniem podstawki montażowej jest prosty, szybki i gwarantuje maksymalną trwałość.

kran ogrodowy dekoracyjny prosty
Kran ogrodowy skos
punkt poboru wody
Shopping Cart