O nas

Nasza Historia

Jesteśmy firmą, która skoncentrowała swoją działalność na produktach wytwarzanych ze stali nierdzewnej. W swoim kilkuletnim dorobku mamy już wiele zadowolonych klientów, zarówno w kraju jak i za granicą. Firma Rail-inox zajmuje się produkcją kranów ogrodowych, mebli ogrodowych, elementów barierek, oraz grzejników łazienkowych dekoracyjnych wyłącznie ze stali nierdzewnej. W związku z rozwojem firmy, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszerzamy swoją działalność i do swojej oferty wprowadzamy nowe produkty stoły dębowe łączone ze stalą nierdzewną. Każde zamówienie traktowane jest ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy jej szczegół – cechuje je indywidualne podejście, a jego nadrzędnym celem jest zawsze satysfakcja każdego klienta. Firma Rail-inox kładzie szczególny nacisk na najwyższej klasy materiały, a nasze wyroby wykonywane są na nowoczesnych maszynach. Pracujemy zgodnie z normami PN-EN ISO 5817 oraz PN-EN 1011-22004A1. Dzięki stosowaniu najlepszych materiałów i technologii w efekcie końcowym uzyskujemy produkty o najwyższym standardzie wykonania.

Ekologia Priorytetem

Dokładamy wszelkich starań, aby ograniczyć nasz wpływ na środowisko. Aby to osiągnąć, w opakowaniach stosujemy wyłącznie materiały biodegradowalne.

Satysfakcja Gwarantowana

Jesteśmy dumni z tego, że skutecznie zaspokajamy Państwa zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty. Dowodem na to jest fakt, że tylko jeden na tysiąc kranów jest zwracany

Przystępne ceny

Oferujemy najlepsze ceny za produkty tej klasy. W przypadku większych zamówień prosimy o kontakt w celu omówienia ewentualnych rabatów.

Shopping Cart